Kyocera Nóż ceramiczny Carbon 5cm kieszonkowy Kyotop

Kyocera Nóż ceramiczny Carbon 5cm kieszonkowy Kyotop

Cena: 591,50 zł

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Kyocera logoJesteśmy autoryzowanym sprzedawcą Kyocery w Polsce

Ilość sztuk: -+

Doskonały na prezent dla najlepszych klientów oraz wyjątkowych współpracowników, idealny zarówno na grzyby jak i do prac biurowych. 

 

Najbardziej zaawansowane noże ceramiczne marki Kyocera, w 100% wykańczane ręcznie. Rękojeść wykonano z polerowanego drewna Pakkawood, natomiast ostrze wyprodukowano z najczystszej i najtwardszej ceramiki na świecie stosowanej do produkcji noży. Klinga jest spiekana w temperaturze 1500oC, pod ciśnieniem sięgającym 20 000 t/m(metoda HIP - prasowanie izostatyczne na gorąco).

Składane ostrze wykonano z podwójnie wypalanej ceramiki HIP ( Hot-Isostatic Pressed ) obojętnej chemicznie, która nie wchodzi w reakcje z sokami, nie rdzewieje oraz nie wymaga ostrzenia przez wiele lat. 

 

Eleganckie, ergonomiczne noże z serii Kyotop są przykładem doskonałej harmonii między nowoczesną technologią i pięknem tradycji. Zdobiący klingę subtelny deseń symbolizuje japońskie ogrody zen, Karesansui, w których usypane z piasku fale koją serca buddyjskich mnichów i stają się dla nich źródłem inspiracji.

Rękojeść wykonano ze stali nierdzewnej udekorowanej ergonomiczną wstawką karbonową. 

Długość ostrza - 50mm 

Całość zapakowano w eleganckie sztywne pudełko.