Kyocera Nóż ceramiczny do plastrowania 14cm + ochraniacz na ostrze

Kyocera Nóż ceramiczny do plastrowania 14cm + ochraniacz na ostrze

Cena: 209,00 zł

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Kyocera logoJesteśmy autoryzowanym sprzedawcą Kyocery w Polsce

Ilość sztuk: -+

Lekki, doskonale wyważony nóż, który zaprojektowano dla uczczenia 30-lecia obecności noży ceramicznych Kyocera na rynku. Limitowana edycja obejmuje tylko 5000 egzemplarzy, wyposażonych w wysokiej klasy ochraniacz na ostrze. Średniej wielkości nóż doskonale się sprawdza przy krojeniu bułek, świeżych pomidorów czy podczas siekania cebuli. Trójkątne ostrze zapewnia pełną kontrolę nad nożem i pozwala sprostać nawet większym produktom, takim jak kapusta czy sałata.

Dzięki ceramicznemu ostrzu wszystkie produkty, zwłaszcza warzywa i owoce, pozostają pełne witamin i oryginalnego smaku nawet po kontakcie z nożem. Jak wiadomo, sałatę się rwie, ponieważ po kontakcie z metalem ciemnieje, ogórki obiera się z odpowiedniej strony, aby nie miały goryczki itd. Nożem ceramicznym można kroić sałatę, obierać i kroić ogórki (z każdej strony) oraz inne warzywa i owoce bez obaw o ich smak i wartości odżywcze.

Ostrze - Wysokiej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2)

Długość ostrza - 14cm